Mádara

Ár:   14 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Essie, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   14 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A 9 ritka és értékes száraz olajt tartalmazó koncentrátum ragyogóan fiatallá és sugárzóvá varázsolja a bőrt. Ez a száraz olaj koktél szinte azonnal felszívódik a bőrön, ezáltal serkenti a természetes regenerálódást és hidratálást, elősegíti a környezetből származó szennyező anyagok és a stressz okozta ártalmak semlegesítését és újjáéleszti a bőrt. Különösen hatásos: fakó, fáradt, igénybevett, fénytelen, rugalmatlan és feszes bőrtípusok esetén, vagy az öregedés első jeleinél.

Vegán, mogyorószármazék-mentes, állakkíséretektől mentes, Ecocert minősítéssel rendelkező termék, mely 100%-ban természetes eredetű öszetevőket tartalmaz.

SzMona

2018. december 3.

Csak jót tudok mondani erről az olajról. Korábban másik márka hasonló termékét használtam, az fele ennyibe került, de a hatása is messze elmaradt ettől. Selymes, pihe-puha a bőröm tőle, imádom. Nagyon lassan fogy, egy hónapja használom, és alig hiányzik az üvegből. Az illata kellemes, bár én nagy Madara rajongó vagyok, szóval minimális elfogultság van bennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Minocska

2017. július 12.

A Madara három szárazolajából eddig kettőt sikerült kipróbálnom: mind a kettőt újra vettem! :)

Az Age recovery-t és a Radiant Energy-t használom felváltva, mind a kettő abszolút csodaszer.
Ezek voltak az első szárazolajaim - akkoriban vettem őket, mikor az egyik télen már semmi sem használt bőrszárazság ellen.
Vizes arcbőrbe szoktam bemaszírozni őket, így gyakorlatilag teljesen nyomtalanul felszívódnak, aztán jöhet rájuk a Madara valamelyik hidratálója. Gyönyörűen megmarad rajtuk a smink is, szép, egyenletes felszínt bizotsítanak neki.

Mára már a nappali és az esti bőrápolási rutinom elválaszthatatlan részeivé váltak, nem mondanék le róluk semmi pénzért! :)

Hasznos infó lehet még: nyáron inkább a Radiant energy-t használom, mivel a friss, citrusosra emlékeztető illatát sokkal jobban szeretem, mint az Age recovery nehéz, szinte kicsit büdös szagát. Ennyi, ezt meg kell szokni, de feltevés után pedig úgyis elillan záros határidőn belül. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Zsuzsi216

2016. szeptember 28.

Én egy másik változatát használom ennek az olajnak. Mivel úgy gondoltam, hogy édesanyámnak jó lenne, ezért az AGE RECOVERY-re esett a választás.
Ő kihátrált a projektből, ezért csak én használom. Amikor száraznak érzem a bőröm, akkor az esti rutinban ezt használom éjszakai krémként.
Nagyon szeretem. Az illata nem tetszik annyira, de a hatása annál inkább. Tervbe van vége, hogy ha akció lesz, akkor majd valamelyik másik változatot is megrendelem. Természetesen, ha ez a fajta már elfogyott. Nagyon kiadós, mivel csak pár csepp kell. Megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Essie

2016. május 15.

Ha lehetne egy termékre 10 pontot adni, akkor ez most megkapná tőlem. Nem hittem volna, hogy egy ilyen szárazolaj már a használatát követő első reggelen látványos eredményt mutat az arcomon, de így volt, valahogy feszesebb, puhább volt másnap a bőröm. Azóta nem telt el nap, hogy ne használtam volna, nem tudom milyen lenne nélküle, nem is akarom megtudni, nem kockázatok... Ami hosszútávú hatását illeti (már kb. 2 hónapja használom), azt vettem észre, hogy csökkentette a pórusaimat! Tényleg. Nem tudom másnak tulajdonítani ezt a hatást, de kellett egy-másfél havi használat, hogy így legyen. Dekoltázsra is szoktam kenni belőle, ott is feszesebb, egyenletesebb lett a bőröm. Kb. a negyedét használtam el az olajnak, aminek egyébként finom, enyhén citromos illata van, és biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni! (Bár az is lehet, hogy a másik két szárazolaj testvére közül -az egyik nyugtató és hidratáló, a másik bőrmegújító- választok egyet. Szuper termék, nagyon-nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

petrezselyem magjából kinyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban illatanyagként illetve a szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.