MagicHerb

Ár:   1760 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online, vásárok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huszmo, Módosítva: 2021. március 11.

Lelőhely:   online, vásárok
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam citromfűvel a kiszáradt ajkakért. Használható minden nap minden bőrtípusra. Ez az "ehető" ajakbalzsam elfér minden apró zsebben, táskában. Ajánlom a család minden tagjának. Összetételénél fogva alkalmas herpesz kezelésére is. Alkalmas más testtájon való herpesz kezelésére is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.