MagicHerb

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online, vásárok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huszmo, Módosítva: 2021. március 11.

Lelőhely:   online, vásárok
Kategória:   Ajakápolók

"Ez a csodás készítmény nem egyszerűen ajakápoló. Az általunk fejlesztett citromfüves ajakbalzsam használatával ajka mindig gyönyörűen ápolt és hidratált. Összetételénél fogva alkalmas herpesz kezelésére is. (nem csak ajakherpesz kezelésére alkalmas)"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.