MagicHerb

Ár:   3289 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online, vásárok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huszmo, Módosítva: 2021. február 25.

Lelőhely:   online, vásárok
Kategória:   Dezodorok

"Kenhető izzadásgátló dezodoraim (levendula és citronella illatban készülnek jelenleg), melytől első látásra sokan idegenkednek különleges állaga miatt. Mint minden termékem, ez is csak természetes alapanyagokból készül. Az izzadásgátló fő összetevője kókuszzsír,így állaga miatt csak tégelybe csomagolom,melyből ujjbeggyel könnyen felkenhető. Nem csak izzadásgátlásra,de gombás lábra is kiválóan alkalmas."

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum/Fragrance