Magnificora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

miklosjudit

2017. november 20.

Ajándékba kaptam.Venni nem venném meg.Annyira nem jó az illata,és nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Luna1024

2016. december 28.

Update - 2016. december 28.
Ülök a gép előtt, és azon gondolkodok, mire adtam én itt eredetileg 3 csillagot?! :) Ez tipikusan az az illat, amit csak akkor tudsz felismerni, ha nagyon tapasztalt parfümrajongó vagy, de talán még akkor se... Annyira tucat, hogy megkockáztatom: több száz más illat van, ami csak minimálisan tér el ettől. Valóban légfrissítő, parfümös üvegbe zárva, ennek megfelelő árcédulával, csapnivaló minőséggel. Ráadásul nemrég olvastam arról is, hogy milyen módszerekkel próbálják/próbálták rátukmálni az emberekre ezeket a Magnificora parfümöket. A pofátlanság netovábbja.
Mégsem a marketing miatt kapja az egy csillagot, hanem azért, mert mint parfüm, egy nagy nulla.

2016. július 17.
Vador elég jól leírta ezt a parfümöt, bár először nem jutott eszembe, mire hasonlít: zöld, friss, virágos-légies illatnak tűnt, pár perc elteltével pedig vizes-óceános illat lett belőle. Most ez furán hangzik, de így volt. Nem kellemetlen egyébként, nem volt annyira "szúrós" sem, de valóban olyan, mint egy légfrissítő. Fogalmam sincs, honnan van ilyenem, de magamtól biztosan nem venném meg, pláne, hogy EDP-hez képest a tartóssága katasztrófa: kb. 1-2 óra múlva már semmit nem éreztem belőle a bőrömön, sőt mások sem, mert a hatósugara is elég kicsi. Nem tudom, mennyibe kerül, de mindegy is, mert egy EDP-től többet várnék. Egyébként abszolút nyári és tavaszi illat, és inkább nappali, akár egy irodába is jó lehet annak, aki szereti az ilyesmit. Bár nem bántja az orromat, de az ilyen illatok nagyon idegenek a számomra, nem tudok azonosulni velük, ezért nekem nem tetszik. Arról nem is szólva, hogy elég átlagos: rengeteg más illat van, ami nagyon hasonlít erre, vagy szinte egy az egyben ugyanilyen - ha felsorakoztatnák ezeket egymás mellé, nem tudnám megmondani, hogy ez melyik a sok közül. Nagyon lineáris: nem tudom pontosan, hogy milyen illatjegyekből áll, de a felfújástól a leszáradásig alig változik. Emiatt (valamint a tartósságát tekintve) nekem 3 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Update - 2016. december 28.

2016. július 17.

lovecreams

2016. augusztus 24.

Csalódás, ahhoz képest, hogy francia.. Ajándékba kaptam, de kb. 1-2 spricc hiányzik belőle. Rettenet büdös az "illata", nem is tudnám leírni, mire hasonlít.. ráadásul nem is tartós, de most kivételesen ennek örülni tudok, mert hát ilyen illat ne is maradjon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

vador

2015. február 3.

Azokat óceános/tengeri frissességes fantázianevű légfrissítőket idézi. Úgy 30 percig, aztán elillan, hál' istenke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.