Magnificora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Penge

2016. december 11.

Egy árustól vettem, akkor annyira nem is tetszett, de egyre jobban rabul ejtett az illata. Elsőre csak a friss,kicsit talán szúrósan friss illat jellemzi, majd kicsivel később jön elő a friss,az "energikus női" illat,nekem a tavaszi április jut róla az eszembe. Nagyon tartós, ritka az a parfüm amit pár óra múlva is érzek magamon, mivel az orrom hozzászokik az éppen viselendő illathoz, de ennél a darabnál nem így volt.Általában kb az üvegcse felénél megunom az aktuális kiválasztottam ,ő volt eddig az egyetlen amit az utolsó cseppig kifújkáltam..és most nem is találom égen-földön..pedig nagyon keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

d.krisztina

2016. szeptember 25.

Elég erős, érdekes illat, engem a sima Be Delicious-ra emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Elég erős, érdekes illat, engem a sima Be Delicious-ra emlékeztet.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Barátomtól kaptam még. Árusoktól vette, akik járták a közeli plázát. Rosszabb illatra gondoltam, de tartós és tetszik is. Újra nem veszem, az árát pedig nem tudom, de jár az 5 csillag :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.