Maison Francis Kurkdjian

Ár:   €195   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melwin, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   €195
Lelőhely:   online külföldről

New York utánozhatatlan energiája, ragyogása, frissessége és vonzereje ihlette ezt a légies uniszex illatot.

Illatjegyek: citrom, gyöngyvirág, szagos bükköny, frézia, fehér szantálfa

Cloudberry

2019. szeptember 13.

Mosópor illat egy (nagyon drága) üvegben. Egész nap tart, kellemes hétköznapi viselet. Friss, ropogós, nagyon tiszta. Szívesen hordom, főleg, ha fehér póló van rajtam, vagy világoskék blúz. Mivel elég lineáris, bőrön és ruhán is ugyanaz egész nap, ruhára fújva amúgy még ezer évig kiérezhető. Kedvelem, mert ezt tartom a tökéletes tisztaságillatnak, valószínűleg egy fújósra vagy üveges maradékra be is neveznék belőle, de még mindig nagyon drágának tartom, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

molnori

2018. július 15.

Kicsit édes, kicsit citrusos, fémes-lineáris. Tipikus Kurkdjian illat, amit egy hűvös és elegáns, de energikus benyomást keltő személy visel. Inkább nőies illat szerintem, de férfiakon is el tudom képzelni. Tartóssága hibátlan, pont annyi a kisugárzása, ami komfortos még egy irodában is. (Még másnap is érződik a blúzon, sálon). Kár, hogy itthon nem kapható!
Egyetlen "hibája", hogy az árát is a névadó áruház luxus színvonalához szabták (70 ml €195 a MFK webshopban), de egyszer biztosan beruházok erre a szépségre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.