Maison Francis Kurkdjian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. július 10.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A korán reggel ébresztő mediterrán napsugarak. A párnád illatos friss melege. A pirkadatkor leveleken ülő harmat csillogása. Francis Kurkdjian a hajnal és a délelőtti órák csodáját idéző illata: nyugodt, végtelenül tiszta, reményteli.

Illatjegyek: bergamott, citrom, kakukkfű, levendula, narancsvirág

Kiszerelés: 200 ml

Maison Francis Kurkdjian - Cologne Pour Le Matin luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1700 Ft, 10ml = 3000 Ft
Ár: 1700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

vicuskat

2018. március 9.

Egy kevéske minta jutott hozzám belőle. Csodálatos, harmonikus illatcsoda! Főleg a levendulát és a citromot érzem ki belőle. Tartóssága sajnos rajtam elég gyenge, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

erika81

2018. február 10.

Illatmintát kaptam ajándékba, de rólam sajnos elillant az illat nagyon rövid időn belül.
Pedig egy igazán kellemes signature illat lehetett volna belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Pedig egy igazán kellemes signature illat lehetett volna belőle.

babyface

2015. január 18.

tökéletesen megkomponált alkotás, igazi 'vasárnapi' illat. :) ahogy a friss ágyneműben fészkelődsz a reggeli kávédat fogyasztva és épp egy vogue-ot vagy egy jó könyvet olvasol, az ablak nyitva, csiripelnek a madarak friss zöldellő fák és az első napsugarak illata árad be a szobába. ez a délelőtt csak a tiéd senki sem zavarhat meg. :) ugyanolyan jó szaladgálós illatnak is el tudom képzelni, mikor semmi dolgod csak járni a várost és gyönyörködni benne. tartóssága meglepően jó egy cologne-hoz képest, csak lehetne kisebb és olcsóbb biztos beruháznék rá, bár még így se kizárt, hogy be fogok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.