Maison Francis Kurkdjian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. július 10.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A beköszönő alkony bűvölete. Egy késő esti vacsora, a puha kasmír ölelése, éjszakába nyúló beszélgetés finom borok mellett. Varázslatosan meleg, odabújós. Illat estére – korunk egyik legtehetségesebb parfümőrétől, Francis Kurkdjiantól.

Illatjegyek: benzoégyanta, méz, rózsa, tömjén

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2,5ml/ 1.200ft 5ml/ 2.000ft 10ml/ 3.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tubereuse

2017. június 10.

Akartam szeretni az MFK eme remekművét, de nem sikerült. Rajtam gyerekkori kézműves foglalkozások emléke: erős gyurma szag.
Semmi más...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

Semmi más...

galagonyanya

2016. január 28.

Az Absolue Pour le Soir-ral együtt teszteltem, így azzal tudnám most frissen összehasonlítani. Első pillanatban azt mondtam magamnak: milyen szürke illat! Fogalmam sincs, miért. Távolról sem olyan rettenetes, mint az Absolue, persze sokak számára még ez is túlzás lehet. Engem egyébként a L'Artisan-féle Skin on Skin-re emlékeztet, ahhoz hasonló bőrös-rózsás-füstös illat, viselhető, nem kellemetlen. Nekem azonban valahogy olyan... üres. Nincs benne érzés. És egyébként hamar eltűnik a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

babyface

2015. február 21.

tökéletes folytatása a pour le matin-nek. nekem kora nyári éjszakákat idéz, amikor egy finom bor és a barátaid társaságában ülsz valami populáris hely teraszán. :) az idő még pont eléggé kellemesen hűvös, ahhoz, hogy életre keljen az illat. amikor viselem érzem, hogy minden rendben van olyanokkal vagyok körülvéve akik szeretnek és viszont. egy sokkal viselhetőbb verziója az absolu-nak, ami már enyhe állott vizeletszagot áraszt (meg is szünteti kurkdjian) tökéletes nyári barátkozós duma és borpartikhoz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.