Maison Francis Kurkdjian

Ár:   €145   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melwin, Módosítva: 2018. április 16.

Ár:   €145
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A szemtelen párizsi elegancia inspirálta Le Beau Parfum úgy bontakozik ki, mint egy csokor virág a napfényben. Olyan illatszeri merészség, amely a testi vágyat célozza meg.

Illatösszetevők: tubarózsa Indiából, jázmin Egyiptomból, narancsvirág, ylang-ylang Madagaszkárról

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina6

2019. augusztus 3.

Nekem tul viragos illat. Ezekkel nem vagyok tul joban. Tartossaga jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nekem tul viragos illat. Ezekkel nem vagyok tul joban. Tartossaga jó.

melwin

2019. február 9.

Totál tavaszi virágbomba. Fehér virágbomba. Kicsit fejfájás gerjesztő, de épp a határon. Mikor azt gondolnám túl sok, csak azon kapom magam, hogy a csuklóm szagolgatom. Van benne valami légies. A tubarózsa, jázmin, ilang-ilang teljesen felismerhető, mégis nagyon jól elvegyített. Egyáltalán nem egy rossz kompozíció és a legtöbb MFK parfümben a kedvem lelem, de ha már virágos illatra vágyom, akkor a választásom Heeley L'amandiere.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.