Make-up Atelier Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Finom por állagú púder. A polimetil gyöngyök elnyelik a faggyút és így rögzítik a sminket. A fényvisszaverő pigmenteknek köszönhetően a bőr ragyogó és friss.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, CI 12085, Manganese Violet / CI 77742

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.