Make Up Factory

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2015. február 19.

Lelőhely:   Müller

Bronzosító és highlighter egyben, gyönyörű, márványos színekben.

sophieeny

2015. június 5.

Imádom!! Annyira szép napbarnított árnyalatot ad, nagyon sokan megdícsérték már és megkérdezték, hogy mit használok :) Ráadásul nagyon tartós a bőrön és sokáig elég, pedig mindennap használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

blankika

2015. február 22.

Én a 90-es Golden copper árnyalatot használom és egyszerűen valami fantasztikus. Reggel felteszem és este 11-ig simán kibírja, ott marad, nem kopik. Imádom, nagyon pigmentált és gyönyörű színe van, az eddigi legjobb bronzosító amit valaha használtam. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

yokkoa

2015. február 2.

Olyan régóta gyönyörködtem bennük a müllerben... Mikor láttam, hogy le vannak árazva és "csak" 5 ezer ft körül voltak majd kiugrottam a bőrömből! Ráadásul a férjem is rábólintott. Előkerítettünk egy mülleres sminkes kisasszonyt. Feltette az 50-es árnyalatot sminkecsettel az egyébként kreolos-bronzos, szépen lebarult nyári arcomra. SEMMI nem látszott. Menjek a napfényre, elsétáltunk az ablakig, feltett még úgy egy kilót belőle és egy kis fényen kívül még mindig SEMMI! A végén már az ujjával maszatolta, aztán már végig próbáltuk az összes árnyalatot. Vérzik a szívem érte, de nem lett volna értelme megvenni. Abszolút nem értem! Elvileg ez minőségi, profi smink. Azóta is sajnálom, de teljes pénzkidobás lett volna.
Kíváncsi vagyok van-e akinek bevált?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Kíváncsi vagyok van-e akinek bevált?