Make Up Factory

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

rea3

2016. március 17.

2015. január 20.
Istenien működik, úgy satíroz mint az álom. Teljesen impulzvásárlás volt és nem gondoltam volna, hogy ő lesz a kedvenc ecsetem, lekörözi az összes híres márkás ecsetemet. Ha picit puhább lenne (kecskeszőr), ki merném jelenteni, hogy nem létezik tőle jobb satírozóecset, bár az is lehet, hogy akkor nem végezné ilyen szépen a munkáját, nem tudom.
A mosás után kissé kócossá válik, viszont ecsetvédő hálóban szárítva nincs ilyen probléma és egy szál sem hullott ki se előtte, se utána. Szóval egy ilyen brush guard nem árt mellé. De nem nagy tragédia, ha nincs ez a háló, a munkáját akkor is fantasztikusan végzi.

Update
Kb 1,5 évesek vagyunk és még mindig nagy a szerelem, úgy döntöttem ha lesz, veszek belőle mégegyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

2015. január 20.

Update

anette09

2016. január 13.

Az eddigi legjobb satírozó ecsetem, fantasztikusan működik. Azóta nem használok mást, mióta ezt megvettem. Én sebbenzinnel tisztítom általában, mert mindennapi használatban van és azzal a módszerrel fél perc alatt tiszta. Eddig egy szál sem pottyant ki belőle, szóval egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.