Makes Scents

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2022. január 11.

Fejjegyek: bergamott, fekete tea

Szívjegy: uborka

Alapjegyek: vanília, pézsma, méz

necra

2022. január 7.

Először is az üvege csodálatos! Nagyon szép, elegáns. Kifújáskor pasi illat, citrusos , earl greyes, de leszáradás után valami mennyei illattá szelídül. Inkább nyári illat, de most télen is ki fogom próbálni. Kiváncsi vagyok mit szólnak a kolléganők

up. Ma rájöttem, hogy mire hasonlít ez az illat: egy az egyben Elizabeth Arden Green Tea-je, csak annál tartósabb, masculinabb, de leszáradás után simán összekeverhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.