Makes Scents

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2020. május 28.

Lelőhely:   Online

Fejjegyek: üröm, levendula

Szívjegy: mirha

Alapjegyek: mandula, dió, tonkabab

Ár: 1690 Ft/10 ml, 1190 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta
Jenny Glow Myrrh & Bean EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Linett21

2021. március 12.

Abszolút nyerő! És sokkal tartósabb, mint az eredeti Jo Malone-parfüm, miközben töredékébe kerül; nagyon ajánlom! A leszáradása kifejezetten tetszik, a friss levedula szép lassan úszik át a dió-tonkabab selymes-sötét édességébe. Igazi téli, esti illat; de más friss típusú parfümmel való rétegzéshez is kiváló. Télen sokat használtam magában és a Jenny Glow Amber & Lily nevű parfümjével is, és remekül muzsikáltak együtt. Ismerkedésre a 30 ml-s tökéletes és a neten már 2-3 ezer forint között hozzá lehet jutni (én az N betűs webáruházban találtam rá). Love! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Saranhuone

2021. január 9.

Sajnos rajtam nem működik. Illatjegyek alapján mondom uhh üröm, levendula, mandula de felfújva a mirhát érzem, majd annak lecsengése után csak valami szúrós "maradék" volt jelen, de az fél napig. Ugrálnék örömömben ilyen tartósság láttán ha érezném a többi illatot is de így sajnos nem vagyunk kompatibilisek. Feeling lett volna pedig a tömjénes illatom mellé beújítani egy mirhásat is :D Máson biztosan működőképes, szóval megadom neki az esélyt hogy új gazdára találjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

masni1

Korcsoport: >54
2020. október 26.

Nagyon kellemes. Enyhén virágos, keserű-mandulás, nem túl édes, meleg illat. Bőrközeli marad. Számomra inkább feminin illat, mert fiatal férfiaknak túl mély, idősebb uraknak túl illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 26.

nevaneva

2020. október 12.

Nagyon vonzott az alapillatok miatt, na meg szimpatikus az árfekvés is. Az eredeti JM illatot nem ismerem, ezt is önmagához mérem.
Kicsit szúrós és nehéz illat nekem, valami zavaró van benne. Semmilyen összetevőjét nem érzem külön, az egész egyben van-gondolom ez előny is lehet, de én vágytam volna a levendulára, meg a tonkára, dióra is. Nyáron vettem, akkor kifejezetten súlyos volt, most az esős időben magára talált és kellemes volt benne lenni, de nem szerettem bele.
Fél napos tartóssága rendben van számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Fél napos tartóssága rendben van számomra.