Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 19.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rekag

2013. szeptember 24.

Sokat vaciláltam, hogy a night vagy a day palettát rendeljem-e meg, végül a night mellett döntöttem. Nagyon jól tettem, mert a benne lévő színek abszolút nem sötétek, 1-2 kivételtől eltekintve nappal is hordhatóak. Valószínűleg a day paletta még világosabb színeket tartalmaz, így számomra a night jobban kihasználható. Van már két MUA palettám, méghozzá az Undressed és az Undressed me too. Állagra hasonlóak hozzájuk az ebben lévő festékek, vagyis krémesek, jól satírozhatóak, nálam nem porolnak. De sajnos nem annyira tartósak valamiért. Szemhéjalappal is 6-8 órát bírnak ki, míg a másik két paletta színei reggel estig tartják magukat. Ettől függetlenül szeretem és szoktam is használni, de csak 4 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 24.