Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 11.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zsofi85

2013. augusztus 7.

Én meg vagyok vele elégedve, nem a csodák csodája, na de ezért a pénzért nem is azt várja az ember. Könnyen kezelhető, igazán szép ívet lehet vele rajzolni, nálam tartósnak is bizonyult.
Ha többet szeretnétek róla olvasni a blogomon találtok részletesebb leírást és képeket:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Biu

2012. október 7.

Jó, jó, nem rossz, ahhoz képest, amilyen tusfilceket már használtam, kiemelkedő, tényleg. Viszont szerintem nem ér fel egy jó kis folyékony tussal. Egyébként jól pigmentált fekete, a hegye is kellően elvékonyodik, nagyon vékony vonal is húzható vele. Nem fog kevésbé, ha nem döntöd meg, ezt a többiben pl utáltam, illetve matt hatása van. Bár nekem kicsit kopottas benyomása tud lenni a farkincánál 1 idő után, de nemvészesen. Egyetlen hátránya, hogy pőre szemhéjra nem igazán akar szépen fogni, szóval érdemes alá dolgozni legalább 1 bőrszínű szemhéjpúdert. Minden esetre aki egy szemtelenül olcsó, ámde megbízható tusfilcet keres, az megtalálja ennek a személyében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.