Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Ecsetek

katalinmyy

2014. április 11.

A legjobb tus ecset ! Nagyon preciz es tomor, de annyira csak amennyire pont kell. Nagyon jo arban is van !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

pgabica88

2014. február 7.

Ezzel a tusecsettel tudom a legszebben kihúzni a szememet és a cicás farkincát is csak ezzel tudom szépen megrajzolni, hogy a vége elvékonyodjon és íves is maradjon! A kupak nagyon praktikus utazáshoz, de az ecset hosszát is megnövelhetjük vele, ha egymásba rakjuk őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.