Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 11.

Csillámos szemhéjtus.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ZitaKisasszony

2013. október 8.

Nem elég pigmentált. Sőőőt.. Vizesedik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Nem elég pigmentált. Sőőőt.. Vizesedik!

elfi777

2013. augusztus 13.

Üvegben gyönyörű, felteszed, - lehullik, gyakorlatilag használhatatlan tartósan. Több rétegben leszedi az alatta levőt, egyszer húzva kevés, maximum 5 percet bír.
H lesz időm, kifigyelem, milyen módszerrel marad fent tartósan, hogy ne csak csillám, szín is legyen.
Kettes, de közepest adok, mert akciósan olcsó volt, és a szívem mélyén nem is vártam jobbat, mint amit nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Nanaho

2013. május 11.

4 féle van meg belőle,azért ennyi mert féláron árulták,mondom úgyis szerettem volna hát csapjunk bele :) Lila,zöld,kék és arany színű,A csillámok mindegyikben különböző méretűek. Az állaga géles,jól tapad a szemre,némelyiket többször kell áthúzni de igy is gyönyörűek a színek. A kéknél sajnos az aplikátora sérülten érkezett hozzám,igy macerás a kezelése de nem megoldhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Réti_D_smink

2012. július 21.

Mostanság rendeltem több márka glitterét is és mivel ez viszonylag olcsó volt, ezt is kipróbáltam. Sajnos alulmúlta a várakozásom. Nem elég sűrűn vannak benne a glitterek és nem olyan szép fényesek. A glitterek nagyságával sem vagyok maradéktalanul megelégedve. Tartósság nem olyan rossz, de idővel lepereg. Akinek ezeket nem hátrányos negatívumok annak bizonyára meg fog felelni ez a termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.