Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 11.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bogcsilike

2014. február 19.

elég jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

elég jó!

csodaorszag.inwonderland

2013. február 28.

Legutóbbi drogériás látogatásom alkalmával landolt ebböl egy áttetszö talán shade1 a kosárkámban próba szerencse alapon szemöldök igazítás/fixálás cèljából. Az enyém tökéletesen zár , maga az anyag kicsit vizesnek tünik, arra amire vettem megfelel elhasználom , de az elötte jólbevált collection 2000 clear spirálja körözi ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. február 12.

Pont a képen látható kék árnyalat van meg, tényleg kék pillákat lehet vele csinálni. Nem lesznek tőle őrült nagyok és dúsak, de azért nem rossz és tartós. Kicsit száraz szerintem a festék, és a csomagolás nagyon gagyi, nekem rossz a menete és ferdén áll rajta a kupak, talán ettől függetlenül zár, de nem vagyok benne biztos....tudom hogy nagyon olcsó, de azért a nyitás-zárás legyen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.