Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Ecsetek

rammi

2013. június 12.

én a krémpirosítójukkal használom, arra tökéletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

én a krémpirosítójukkal használom, arra tökéletes!!

nagygyorgy.emese.dalma

2013. április 23.

Nem volt még duo fibre ecsetem, szóval összehasonlítási alapom nincsen. Szerintem elég kis soványka (szó szerint) nem éreztem vele könnyebbnek az alapozást, sőt még kissé csíkoz is. Ha tömöttebb lenne (minimum 1,5X olyan tömött mint eredetileg) talán használhatóbb lenne.Mondjuk legalább nem volt nagy pénzkidobás, próbálgatni esetleg jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.