Makeup Geek

Ár:   $50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anitazs, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Ár:   $50
Lelőhely:   online külföldről

Az In The Nude paletta 4 új matt szemhéjpúdert tartalmaz, melyet az 5 legnépszerűbb szemhéjpúderrel párosítottak össze, megalkotva egy gyönyörű, természetes színekből álló kollekciót mindennapos használatra.

anitazs

2017. szeptember 18.

Mivel szeretem a természetes színeket és tulajdonképpen csak ilyeneket használok, örültem, amikor megjelent ez a paletta, mert a márkával jó tapasztalataim vannak. Aki szereti ezt a vonalat, szerintem szívesen használja a Nude palettát, a színek szépek, jól lehet őket kombinálni, szépen fednek. Némelyik egy kicsit porlik, hullik, ezért levonok egy csillagot, de eddig elégedett vagyok vele. Akik egyébként is a természetes színeket részesítik előnyben, de néha megbolondítanák egy kicsit, szerintem nekik tetszeni fog.

A paletta az alábbi színeket tartalmazza:

Rapunzel - Pale golden champagne (satin).
In The Spotlight - Pale coral (foiled).
So Pale (NEW) - The perfect “not quite white” (matte).
Tan Lines - Medium golden tan (matte).
Buffed (NEW) - Peachy tan (matte).
Creased (NEW) - Medium taupe/tan (matte).
Cabin Fever - Medium rusty brown (matte).
Grandstand - Medium warm tan (foiled).
Dark Roast (NEW) - Deep espresso brown (matte).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

A paletta az alábbi színeket tartalmazza:

Rapunzel - Pale golden champagne (satin).
In The Spotlight - Pale coral (foiled).
So Pale (NEW) - The perfect “not quite white” (matte).
Tan Lines - Medium golden tan (matte).
Buffed (NEW) - Peachy tan (matte).
Creased (NEW) - Medium taupe/tan (matte).
Cabin Fever - Medium rusty brown (matte).
Grandstand - Medium warm tan (foiled).
Dark Roast (NEW) - Deep espresso brown (matte).