Makeup Obsession

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 21.

10 meleg árnyalatú szemhéjpúdert és tükröt tartalmazó paletta.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Nyrenata
Állapot: Sosem használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel lehetséges előre egyeztetett időpontban

Emma23

2022. május 2.

A mindennapokra kerestem egy szép kis palettát amit utazáshoz is lehet vinni. Nagyon megszerettem és szép pigmentált színek vannak benne. Egy jó alappal sokáig fennmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

Maja92

2021. augusztus 22.

Hétköznapi sminkhez kerestem palettát és erre esett a választásom. Főleg a matt neutrális színeket kedvelem, néha kedvet kapok a csillámokhoz is. Ez a paletta gyönyörű, nagyon szép színek, könnyen satírozható és tartós is.(használok szemhéjalapot)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.