Makeup Obsession

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 28.

4 multifunkcionális arcterméket tartalmazó paletta.

ziadrienn

2020. augusztus 2.

Ennél rosszabb bronzosítópalettát még nem használtam :D Brutál erős színek ,max full barna lányokon tudnám elképzelni ,főleg két színt,mehet a kukába ,eldolgozni sem lehet semmivel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

macooka

2019. szeptember 7.

Féltem, hogy a hófehérkés bőrömön hogyan fognak majd mutatni ezek az árnyalatok, de azt kell mondjam, hogy szuper mindegyik. Egy matt kontúrszín, egy matt bronzosító és két csillámosabb bronzosító/highlighter található meg a palettában. Ebből a kedvencem a világosabb csillámos (Expose), ami nagyon jól mutat bronzosítóként a bőrömön, főleg nyáron. Highlighterként nem használnám viszont, mivel ehhez azért túl világos az arcbőröm. Nagyon pigmentáltak az árnyalatok, óvatosan kell bánni velük, különben hamar karibi szépséggé válhatunk és nem a jó értelemben. :) Tartóssága is kivételes, 12 óra elteltével is még látszik az arcbőrömön.
Világos és közepesen barna bőrtónusú embereknek bátran ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Világos és közepesen barna bőrtónusú embereknek bátran ajánlom.