Makeup Obsession

Ár:   £10   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   £10

Az Obsession és a szépség vlogger Belle Jorden kollaborációjából született paletta meleg tónusú neutrális árnyalatokra épül. 16 lenyűgöző, matt és csillogó szemfestéket tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ppetruc

2019. augusztus 15.

Uhuhuu, nagyon széép! Nagyon szépen pigmentált, a színek jól eldolgozhatóak. A matt színek sem porolnak, a mentális-csillámos színek pedig pont annyira krémesek, hogy fixáló nélkül is felvihetőek. Szinte vibrálnak a színek! A csomagolása szuper, és még tükör is van benne. Akciósan vettem, nagyon megérte 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.