Makeup Obsession

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 10.

Magas pigmentációjú szemhéjpúder, amely könnyed felvitelt és egyenletes eloszlatást biztosít.

Ár: 500 , Eladó: xXxFruxXx
Állapot: Új, Helyszín: Fót, fizetés: Személyes átvét Fóton és Dunakeszi bizonyos részein, vagy posta, illetve foxpost, DPD és egyéb futárszolgálatokkal is tudok küldeni. Bármi kérdésed van, írj!

noricza

2021. február 26.

E117 chroma van meg nekem. Rendelés mellé kaptam ajándékba, nem nagyon szoktam mono-kat venni. Kellemes csalódás volt, hozzáteszem nem ismertem a márkát, sőt nem is hallottam róla. Szépen pigmentál igazán fényes, tényleg krómos hatása van. Tartós, nem pereg le,nem áll össsze és nem foltosodik. Szépen eldogozható szerethető kis cucc. Az ára sem vészes, ahogy néztem a palettáik is elég jó árban vannak, ha mind hozza ezt a minőséget akkor le a kalappal előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

lovecreams

2018. január 17.

618 Ft-ért jutottam hozzá az E168 Blanc nevű árnyalathoz. Direkt highlighternek szerettem volna, és tényleg nagyon jó..nem csillámos, hanem természetes szép fényt ad és tartós! Ugyanakkor szemhéjon is szépen mutat, kellően pigmentált és nem porzik. Megérte, az tuti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.