Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsu92, Módosítva: 2016. június 1.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Zsíros

Mattító krém ami egész nap selymes és matt arcot biztosít. Alapozó előtt vigyél fel egy vékony réteget a termékből, majd alaposan oszlasd el az ujjaiddal egyenletesen az arcbőrödön,főleg a t-zónádon.

jakabvivii

2019. január 1.

A revolution calendarban volt egy kisebb változata. Parszor hasznaltam meg csak de eddig nagyon jol teljesit. Kevesbe fenyesedik ki tole az arcom es fent is tartja a sminket rendesen. Egy masik folyekon primerrel hasznalom egyutt, ezt leginkabb a T zonaban. Ha egyszer elfogy valoszinuleg ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Emolliensek: Myristyl Trisiloxane, Cetearyl Ethylhexanoate, Synthetic Wax, Dimethicone
Emulgeálószerek: Laureth-4
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane, Caprylyl Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-4

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.