Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online

Áttetsző formulájú szempillaspirál a Makeup Revolution-tól! Tökéletes a szempillák és a szemöldök szőrök fixálására.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Forrás: truth-in-aging, BFT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0