Revolution

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Erősen pigmentált, könnyed viseletet biztosító rúzsok

20 árnyalatban kapható

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lenochka

2020. augusztus 6.

Szép színek, tartóssága is jó. Picit szárit úgyhogy érdemes előtte aláhidratálni, de összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Kremcica

2019. május 25.

Absolutely flawless árnyalatban van meg, tökéletes hideg tónusú nude. Olyankor használom mikor no makeup sminket csinálok, látszik de nem kiabál hogy rúzs van rajtam. Kellemes krémes viselet, nem csúszkál, nem maszatolódik, finom illata van. Közepesen tartós. Ár arányban szerintem jó kis rúzs. Külön poén hogy a doboza a Mac-et koppintja. Viszont az incije elég gázos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Geniii

2019. január 27.

A vélmények alapján nagyon jóra számítottam ettől a rúzstól, de sajnos ugyan ekkora csalódás lett a vége.
2 óra alatt teljesen elmászik, semmi tartóssága nincs.
Lehet, hogy adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

2 óra alatt teljesen elmászik, semmi tartóssága nincs.
Lehet, hogy adok neki még egy esélyt.

margit17

2018. augusztus 6.

Nekem is az Absolutely flawless árnyalat van meg. Tökéletesen passzol hozzám, ha nem tudom mihez nyúljak, ez akkor is társ lesz. Rajtam is pont olyan, mint Kremcicán, látszik, hogy van valami, de nem tolakodik. Jó érzés viselni, nem szárítja az ajkaimat, inkább hidratálja, az illatába pedig szinte azonnal beleszerettem. Kopása egyenletes és visszafogott színe miatt nem is feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

pattelin

2018. május 16.

A Game of Mystery Matte árnyalat van meg nekem, ajándékba kaptam. A színválasztás tökéletes, ez egy szép nude árnyalat. A rúzs hasonlóan az Amazing-hez állagra elég kemény, bár attól valamelyest puhább. Illata nem nagyon van, ami van az is inkább púder szerű, egy kis kókuszt érzek még. Tartóssága közepes, ár-érték arányban megfelelő. Van olcsóbb, krémesebb rúzsom. Én a krémeseket jobban kedvelem, ezt hiányolom csak belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

abicicaaa

2018. január 20.

Swatchok alapján a Chauffer árnyalat tetszett meg a legjobban. Gyönyörű, mindennapi nude szín, és bár én nem vagyok annyira nagyon nagy nude rajongó, úgy tunik nálam ez kivételes szín lett.
Nem maszkal sehova napkozbe, evest-ivast egesz jol bírja, bar egy zsírosabb kaját nyilván nem él túl.
Teljesen megéri az árát.
Szajfennyel különösen imádom :)
Mellesleg édes, hogy kicsit MAC ruzsos csomagolása van, egyszerű de nagyszerű.

Update: nagyon csúnyán kopik, valószínű mert nagyon matt, de ha jól alahidratalok, gyönyörű, bár elveszti mattsagat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Teljesen megéri az árát.
Szajfennyel különösen imádom :)
Mellesleg édes, hogy kicsit MAC ruzsos csomagolása van, egyszerű de nagyszerű.

janka.s

2017. október 30.

Hihetetlenül dühös vagyok, bár nem a rúzs hibája... de ma vásároltam egyet R-ban, ami teljesen zárt volt és újnak tűnő (mivel még a fólia is körbe rajta volt, bontatlanul...) Amikor itthon kinyitottam a következő látvány fogadott: a rúzs félbetörve, a teteje teljesen benyomva és szöszös is volt (?). Hihetetlen gáz, főleg, hogy visszavinni esélytelen.. hisz "csak" 1500 Ft és bizonyítani sem tudom. Nem túl rózsás a kapcsolatunk kezdete.. valószínűleg beolvasztom egy tégelybe és ecsettel fogom használni.. mert máshogy esélytelen..
A teszterrel próbált csík nagyon tartós viszont, és nagyon szép lila árnyalat (Liberty Matte).
Egyelőre 3* a szerencsétlen kezdés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Egyelőre 3* a szerencsétlen kezdés miatt.

sprefectesse

2017. október 14.

A No perfection yet árnyalata van meg, ami ahhoz képest, hogy egy erős szín, teljesen jól teljesített úgy, hogy rendesen, ceruzával, gondosan rétegezve tettem fel. Egyetlen hátránya volt, hogy annak ellenére, hogy mondjuk ivás közben nem maszatolódott el, nagyon ott maradt a poháron, ezért vigyázni kellett, hogy amikor ismét a számhoz emeltem, ne keljem vissza olyan helyre, ahová nem szeretném.
De asszem, ennyi pénzét ez még teljesen belefér, mert egyébként a színe pl. csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Daniellapalfi

2017. június 11.

Az egyik természesebb árnyalat van meg, ennyi pénzért bőven megérte, voltak már drágább és sokkal rosszabb minőségű rúzsaim. Nem éri meg hosszasan gondolkodni a megvásárlásán, mindennapos használatra a legjobb választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Kimera2020

2017. május 31.

Egy természetes, nude árnyalat tulajdonosa vagyok, ami külsőre-belsőre nagyon szép, de sajnos néha egy kicsit elmászkál. Ceruzával viszont jól bírja, de nem újjravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.