Revolution

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 28.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ecsetek

A Precision Pro ovális ecsetkészlet innováció a kontúrozás világában. Az ecsetek speciális felépítése megkönnyíti a kontúrozást és az eldolgozást.

• Precision Pro Brush Oval Face: ovális ecset az alapozó és korrektor eldolgozására.
  • Precision Brush Oval Cheek: ovális ecset az arccsont sminkelésére.
  • Precision Brush Oval Shape: ovális ecset a kontúrozáshoz.
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 október

Yeliz

2018. november 8.

Tegnap vettem meg, eddig 5*. Igaz este kimostam őket és az egyetlen negatívuma, hogy nehezen száradtak meg. Reggelre még kicsit nedvesek voltak. Az alapozót nagyon szépen fel tudtam vele vinni és a kicsike társával a korrektort is szépen el tudtam oszlatni a szemem alatt. Amúgy most le vannak akciózva a DM-ben, teljes áron nem vettem volna meg:)

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Vandabudai

2017. január 25.

Én ajándékba kaptam rendelés mellé, nagyon örültem neki, rég óta ki akartam próbálni, de sose jutottam el odáig hogy megvegyem.
Most hogy használgattam bőven megvenném, nagyon szuper ecsetek, jó, tömött fejkük van, puha szőrük, nagyon kellemes az amikor a bőrköz érnek, az alapozót, korrektort, krém konktúrokat nagyon jól fel lehet velük vinni, egyedül egy kis bajom van velük, még pedig hogy hajlamosak túl sok terméket magukba szívni, de ez a képességeiken nem ront, csak nehezebb őket kimosni. Tudom ajánlani, jó vétel .:)

Vandabudai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.