Revolution

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ecsetek

A Precision Pro ovális ecsetkészlet innováció a kontúrozás világában. Az ecsetek speciális felépítése megkönnyíti a kontúrozást és az eldolgozást.

• Precision Brush Oval Eye: szemhéjpúderek felvitelére használható ecset.
  • Precision Brush Round Blending Eye: füstösítéshez és a szemhéjpúderek eldolgozásához használható ecset.
  • Precision Brush Eyeliner: tusvonal meghúzására használható ecset.

dkapas

2018. június 25.

Sokáig szemezgettem vele és nem hagyta nyugodni a fantáziámat ez az ecset trió. Végül rendeltem egyet....bár ne tettem volna! Teljességgel használhatatlan! Az ecsetekre semmilyen por nem tapad fel, vagy ha mégis csúnyán dolgozza el a terméket. Felesleges pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.