Revolution

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: panneszka, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 7.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3490 Ft

A Makeup Revolution Solid Brush Cleaner ecsettisztító szappan segítségével az ecsetek nem csak a szennyeződésektől, de a baktériumoktól is megszabadíthatod ecseteidet.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

KatalinT

(!)
2016. július 5.

Megrendeltem, mert kíváncsi voltam rá nagyon, és nekem nagyon szépen működik! Gyönyörű tisztává varázsolva az ecseteimet, bár nem régóta használom, majd meglátjuk hosszútávon milyen :)

KatalinT
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1