Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fruzzs, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2490 Ft

Pirosító, bronzosító stick

Ár: 2490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

thegirlwiththemostcake

2017. június 10.

A Rush árnyalat van meg, ami alapvetően szerintem tök szép, szeretem a fénylő/csillogós pirosítókat meg ezt a korall szerű színt is. Dehát ez valami vicc... Valami halvány pirosítónak még csak csak elhasználható, de ugye (mint kb minden ilyen blush sticket) ezt is úgy hirdetik hogy for cheeks or lips. Hát próbálja meg ezt valaki a száján :D Még jó, hogy ajándékba kaptam, teljesen felesleges...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Reni39946

2017. május 19.

Először el akartam adni, de aztán azért gondoltam meg magam, mert ilyen hideg tónusú pirosítóm nincs és magamtól nem is biztos hogy vennék, ez meg ajándék volt az egyik vásárlásomhoz. Meg ilyen blush stickem sincs még. Azért nem kap maximum csillagot, mert amikor eloszlatom a bőrömön, nagyon elhalványul a szín, de ez lehet az árnyalat hibája is, hisz ez a legvilágosabb. Na, a lényeg, hogy eddig tetszik, de nem hiszem, hogy újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

jadegirl

2015. augusztus 21.

A rendelésem legjobb meglepetése volt egy a blush stick. A NARS The Multiple jól sikerült másolata kinézetre és állagra is. Matte Malibu árnyalatban vettem meg krém kontúr színnek és fantasztikus!! :) Bár felvitelre inkább egy vékonyabb ecsetet javaslok mert eldolgozásnál úgyis nagyobb felületen fog elterülni.
Nem zsíros és egyáltalán nem maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Nem zsíros és egyáltalán nem maszatol.