Revolution

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felhasznaloinev, Módosítva: 2016. június 14.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

A Velour krém szájfények, bársonyosan matt hatást és élénk színeket biztosítanak az ajkakon. Kényelmes tartós és szemet gyönyörködtető!

nkltt

2018. január 13.

Keep trying for you árnyalata van meg , vegyesek az érzéseim iránta .
Nagyon nagy odafigyelést igényel a felvitel, egy folyékony rúzs sem dolgoztatott még így meg.
Felvitel után sokáig ragadt, amikor fixálóval lefújtam azonban ez eltűnt . Tartóssága sem a legjobb , viszont nagyon szép a színe ...küzdök vele még egy kicsit hátha jobban tudnám használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Keep trying for you árnyalata van meg , vegyesek az érzéseim iránta .

felhasznaloinev

2016. május 31.

Mesésen néz ki a Makeup Revolution Ultra Velour Lip Cream nevű „ajakkrémje”. Szép színek, nem szárít, azonban ugyanennyi negatív dolgot is lehet mondani a termékről.

Kibontva olyan tömény vanília illata van, hogy azt hittem, azonnal cukormérgezést kapok, szóval biztos vagyok benne, hogy a csillámpónis-unikornisos lányok imádják a terméket. A krémet – nevéhez híven nevezem krémnek -, könnyű felvinni, bár odafigyelést igényel. Érdekes, hogy nem azt a ragadós érzést adja, mint a szájfények, könnyű és selymes a formula, ami nekem kissé fura, és egyáltalán nem hajlok arra, hogy viselni akarjam a krémet sem az illata, sem az érzés miatt. Vitathatatlan azonban, hogy a „You’re not the best, you’re not the last” iszonyatosan pigmentált, és olyan ajkakat csinál, mint amilyet csakis Hófehérke mostohaanyja tudott csak elérni – természetesen azt is varázslattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.