Malin + Goetz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2013. április 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

A Mojito Lip Balm egyszerre ápol és véd, miközben enyhe fényt ad az ajkaknak. Színezőanyag- és parabénmentes.

morning_glory

2013. április 3.

Én vállaltam lipbalm és lipgloss junkie vagyok, így ezt sem hagyhattam ki, MOJITO illatú természetes(!!!) ajakápoló, hurrá, az ilyet pont nekem találták ki! A címke szerint ápol, hidratál, véd - ezt hozza is, méghozzá több órán keresztül, és nem kell kényszeresen újra- meg újrakenni, mint a rosszminőségű ajakbalzsamokat. A mojito illat pedig csak hab a tortán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sűrűség szabályozó segédanyag.