Malizia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Laura19, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok

Illata a meleg cukros tejet hivatott visszaadni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubucim

2017. október 29.

Nekem nem volt ilyen gyerekkoromban, éppen ezért eldöntöttem, hogy kipróbálom még mielőtt betöltöm a 30. életévemet. :) Szerintem rohangálós illatnak tökéletes ezért az árért. Újra venni nem fogom, de jó élmény volt elfújkálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Hopi

2017. szeptember 8.

Itt a KM-en láttam meglepve, hogy ezek a parfümök még mindig léteznek. Azt hittem már gyerekkoromban megszüntettek őket, de amint látom még mindig van rá kereslet. Amint azt olvastam, hogy sok felnőtt nő is használja oket, kedvet kaptam és elmentem beszerezni, akkor még nem tudtam, hogy melyiket. Szagolgattam a különböző illatokat és ez nagyon megtetszett az üvegben. Nem valami különleges, de meleg és édes, hidegebb napokra jó lesz. Emellett pedig bekerült meg a kosaramba a butterfly névre hallgató is. Ha már lúd, legyen kövér! 23 évesen gyerek parfümöt? Végül is miért ne :) Mint korábban már sok mást, ezeket az illatokat is a KM-nek, illetve nektek, a használóinak köszönhetek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Marcsus

2017. május 7.

Rohanós hétköznapokra, amikor csak valami kis illatot szeretnék magamon érezni, tökéletes. Kislányos, cukrozott tejkrémes és másodpercek alatt feldob a szomorkás hétfő reggeleken. Nem tartós, nem menő, nem nőies, viszont olcsó és minden 26 éves lányban rejtőző gyerek szereti. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Cremelover

2015. október 16.

Örök szerelem, tinikoromat idézi <3
Minden évben újraveszem, még akkor is ha fél óra után elmegy az illata :) ezért kell sokat, és gyakran fújni belőle :D
Kollégák mindig azt hiszik, hogy valami sütit ettem, miután befújom magam vele :)
Persze nem hasonlítható egy igazi parfümhöz, de akkor is kell belőle mindig a táskámba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Örök szerelem, tinikoromat idézi <3

ViviAnne

2015. október 16.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, de nem azt kaptam sajnos amit vártam. Ez egy rettentően mű és üres illat, nem sok köze van a meleg cukros tejhez, egyszerűen csak édes és mű. Rajtam egy idő után hasonlóvá válik, mint az Yves Rocher kókuszos edt leszáradása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

életem első parfümje volt tíz évvel ezelőtt. :) máig fel tudom idézni az illatát. szerettem, kellemes, kicsit mű illata volt, közepesen tartós. de felnőttként már eszembe sem jutna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

ildi74

2015. szeptember 17.

Egy éve vettem a 11 éves lánykámnak, aki nagyon lelkesen fújja. :) Néha én is lopok belőle, mikor vmi édességre vágyom. Jó áron kapható, aránylag tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

dandy

2015. szeptember 17.

Naaaagggyon cuki kis illatocska ez, bár nekem már nem annyira való, így korból kifolyólag, de nem érdekel.:) Valami 640 Ft-ba került, így muszáj volt. Nekem egy az egyben vaníliás, cukros tej illata van, nemsoká jönnek az ünnepek, biztos elfújogatom itthonra. :D Tartóssága közepes, jó 3-4 óra, de ennyiért?!?:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

papucsallatka

2015. június 4.

ááá mikor megláttam itt, úristen <3 ovodás koromban ebben fürdötem, szanaszét fújkáltam magamat vele, anyám persze hányt a szagától, de nem érdekelt, imádtam. ez volt az első bon bons prfümöm, ez indította el a lavinát, hogy búcsúkban az egész kollekciót megkellett nekem venni, volt vagy 10 ilyen parfümöm, de ez volt a legédesebb az összes közt <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

janka.s

2015. február 5.

Hjaaaaaaaaaaaj *.* Hát erről a kis cukiságról már meg is feledkeztem szinte! Ha nem számítjuk bele anyuka titokban elcsent és magamralocsolt parfümjeit, akkor bizony ez volt az első kis illatocskám kb. 11-12 évesen. Szépen annak rendje, és módja szerint kihisztiztem, hogy én biza' ilyet szeretnék. Na de nem ám úgy lazán, egy üvegcsével, szépen szettben, kistáskával meg egy spray-vel vagy tusival(?). Juj, de menőmanónak éreztem magam amikor megkaptam :) Istenemre esküszöm, hogy akármilyen gejl lötyi is ez, még mindig veri a pinksukárt. Vaníliás-cukros tejillat, finom krémes (a maga módján). Hát mutassatok nekem olyan copfos kislánykát, aki nem őrülne meg egy ilyen cuki kéküveges édességillatért (van az a fajta kislányka, aki még 10 évvel utána is így érez, khm ÉN) :) nyammmmmmmmmm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate