Malizia

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok

"Mindazoknak a nőknek, akik nem félnek megmutatni érzékiségüket és nőiességüket."

Nem tartalmaz parabént vagy szilikonokat

6vilag

2020. március 1.

Jó érzékem van a nem mindennapi illatok kiválasztásához. Ennek nagyon különleges, mély, kissé füstös illata van, de végére kissé virágos, púderes ruhát ölt. Szeretem, nem tartalmaz alumíniumot, és jelenleg (télen) jó.. Nem ismertem, a ruhája fogott meg, ezért vettem meg..Adok 4 csillagot, mert jó, de tisztában vagyok vele, hogy vannak jobbak is illatban és minőségben is. Azonban semmilyen problémát nem okozott, kellemes különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 1.