Malizia

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok

"Mindazoknak a nőknek, akik nem félnek megmutatni érzékiségüket és nőiességüket."

Nem tartalmaz parabént vagy szilikonokat

6vilag

2020. május 1.

Jó érzékem van a nem mindennapi illatok kiválasztásához, sőt egyenesen vadászom őket. Ennek nagyon különleges, mély, kissé füstös illata van, de végére virágos, púderes ruhát ölt. Szeretem, nem tartalmaz alumíniumot, és jelenleg (télen) jó... Felváltva használom egy másik termékkel egyik nap kenős, másik nap Ő. Nem akartam, hogy hozzá szokjon az orrom, és akkor már másképp érzem (vagy egyáltalán nem) az illatát. Az illata nagyon sokáig tart, gyakorlatilag egész nap.
Nem ismertem, a ruhája tetszett, ezért vettem meg..Adok 4 csillagot, mert jó, de tisztában vagyok vele, hogy vannak jobbak is illatban és minőségben is. Azonban semmilyen problémát nem okozott, kellemes és különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 1.