Malizia

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok

"Intenzív, határozott és izgalmas illat, mint az ég, de ugyanannyira kötődik a földhöz is!"

Joe38

2014. november 1.

Nem nagyon tudok kiemelni összetevőket belőle,de tökéletesen be lehet határolni az illatot más parfümök karakterével és hangulatával.Alaphasonlóságnak én a Terre d'Hermes-t érzem,de a használat során nekem előjön egy Cacharel Nemo-s gyantás,fás érzet.........és a kettő elegye teszi nagyon különlegessé számomra ezt az illatot!Remek a tartósság,az ára verhetetlen az ötlet zseniális!Malizia vonalon egy kellemes ág....... :) Elegánssá teszi az embert viselése közben....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citral