Malu Wilz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Tengeri kollagènt és hyaluronsavat tartalmazó, csillám nélküli szájfény.

Ápolja, hidratálja a bőrt.

rena96

2015. október 1.

A narancssárga csillámost imádom! Az illata Isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

A narancssárga csillámost imádom! Az illata Isteni :)

rekag

2013. március 8.

Nekem a képen látható 4-es szín van, élőben picit világosabb és élénkebb, a fantázia neve azt hiszem lazac. Felvitelkor olyan érzés mintha kicsit megduzzadna a ajkam, az első percben kicsit csipked is, de ez gyorsan elmúlik. Tényleg teltebb lesz tőle a szám,nem szárít, viszonylag tartós is. Íze, illata nagyon jó, a színe pedig csodás! Külön orom, hogy nem csillámos, csak szépen fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.