Malu Wilz

Ár:   4449 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. március 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Lifting hatású fedőkrém, mely a ráncok mélységét egyszerre csökkenti és optikailag elfedi.
  • Praktikus zárt rendszerű csomagolásban, mely a termék állagát mindvégig megőrzi.
  • Adagolása egyszerű csavaros, ecsettel a végén.

rekag

2013. szeptember 13.

Kedvenc korrektorom. Szépen elfedi a szem alatti ráncocskákat és a sötét foltokat, nagyon könnyű felvinni az ecsettel, bár én az ujjammal utána szoktam igazítani. Alapozó, vagy bb krém felvitele után nagyon szép, egységes lesz a szemem környéke. Nem szárít, nem irritál.

Update: ahogy közeledik a lejárati dátum (6 hó) már nehezebben lehet szépen eldolgozni és nap végére nagyon beleül a ráncokba és kissé kezdi kiszárítani a szemkörnyékemet is. pedig még van benne, vagyis nagyon kiadós, de 4-5 hónapnál tovább nem érdemes használni. Ezért sajnos -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.