Mancera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chamo, Módosítva: 2020. december 21.

Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, laoszi oud, bőr

Szívjegyek: tiramisu, bolgár rózsa, fehér magnólia, ibolya, pacsuli

Alapjegyek: vanília, fás jegyek, tölgymoha, mósusz, borostyán

Mancera Crazy for Oud - fújós
Ár: 1300 Ft - 5 ml /// 2300 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Pöti

2021. június 4.

Ez valami valóban megfoghatatlan, leírhatatlan illat. Nagyon különleges, bár a leírásban nincs gyümölcs, nekem mégis olyan, mintha egy egzotikusabb gyümölcs lenne benne (mangó, vagy valami hasonló), de a végén visszaüt benne az oud, és füstös lesz. Mintha barbecue illat lenne. Imádom az oud-ot, több ilyen illatom is van, de itt egyszerűen nem tudtam vele megbarátkozni. Pedig van benne fantázia, de kb azt érzem nála, mint a menő éttermek esetén. Mindig van a tányéron valami zavaró számomra. Jelen esetben az édeskés mellett a füst. De nem pontozom le, mert egyrészt egész tartós, másrészt valóban van benne valami.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.