Mancera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Délkelet-Ázsiában és a Csendes-óceáni térségben őshonos kumkat jellegében a narancsra emlékeztet, azonban sokkal kisebb, és ovális alakú (akár egy nagyobbra nőtt olívabogyó). Maga a szó a gyümölcs kínai nevéből honosodott meg (eredetileg Dél-Kínából került Angliába).

Édes, zamatos, enyhén fanyar illatából csodás parfümöt készített a Mancera. A frissítő, egzotikus citrus illat mellé értékes fák kerültek egy kis fűszerrel tökéletesen kiegyensúlyozva. Remekül hordható, valódi kis ékszer ez a parfüm!

Fejillat: bergamott, fűszerek, grapefruit

Szívillat: ámbra, virágok

Alapillat: cédrusfa, mósusz, szantálfa, vetiver

bettina.tarin

2018. október 30.

Kifújáskor jobban érezni a kumquat-ot, utána pedig kellemesen fűszeres és citrusos lesz, szerintem inkább női, de meleg időjárásra való mindenképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

KoviZsófi

2015. május 31.

Kifújáskor egy kis citrus, majd szantálfa és ámbra. Bőrközeli illat, mindenévszakos, finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 31.

hajasbaba

2014. szeptember 12.

Valamelyik reggel magamra pöttyintettem, iszonyú hatósugara van. Rajtam férfias lett és volt a háttérben egy kellemetlen, szúrós mellékzönge. Anyának sem tetszett, meg is jegyezte, hogy mi ez rajtam. De ez én bőröm nehéz eset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.