Mancera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2016. július 20.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: mandarin, angelika, körte, szegfűszeg, rózsabors, feketeribizli

Szívjegyek: rózsa, jázmin, néroli, tubarózsa

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma

Mancera Velvet Vanilla - fújós
Ár: 900 Ft - 2 ml /// 1300 Ft - 5 ml /// 2500 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Nenuka

2020. augusztus 10.

Ugyan érzem a tubarozsat, de engem, akit mindenben zavar, még egy amouageban is, ebben nem zavar! Szóval valamit csak tud ez a csodálatos illat. Én tökéletesnek tartom, csak fujcim van belőle egyelőre. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Emli70

2020. február 12.

Na, szegénynek jól indul itt a Krémmániás pályafutása...egy csillag. Pedig neki is megvan és meglesz a saját kis rajongó tábora. Pont azt szeretem benne ami másnak "sokk". Mert ez egy isteni illat. Egy millike mintámat egy hét alatt elkenegettem, teljesen függő lettem. Lehet élni nélküle.. de minek, ha itt lehet velem és boldoggá tehet. ❤️
Egyáltalán hogy kipróbáltam, az úgy indult, hogy nagyon nagy kedvencem a Guarline Angélique Noir, és mivel ő itthon nem beszerezhető, el kezdtem kutakodni hasonló illatok után. A Mancera Velvet Vanilla illatában én határozottan felfedezem ezt az AN érzést. Nem ugyanaz, az AN kissé zöldebb, fűszeresebb, sőt azt is el kell ismerni, hogy minőségibb. Nem hiszem, hogy a Guarline t akarták másolni, de végül is mindegy. Nekem ő tökéletesen megfelel. Megrendeltem az üvegest, mert egyszerűen szerelem lett. Ínycsiklandozó körte vanília ágyon. És az isteni tubarózsa. A feketeribizlit és mandarint csak néha érzem ki. Édes bizony! Csak azok vásárolják, akik ezeket az összetevőket egyébként is imádják. Az angyalgyökér lehetne benne éppen több, de így is imádom. Rajtam 5-6 óráig intenzív. Páromnak is tetszik. Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

illatvarázs*

2017. február 28.

Ó, angyalok az égben! Mit vétettem én, hogy ettől az illattól kellett szenvednem, amikor teszteltem? Esküszöm megszenvedtem vele!
Az indítás medvecukros-narancsvirágos rettenet, amit kis idővel úgy tűnik, hogy tompít a vanília, de nem! - mert a vaníliához meg az egész már eddig is bántó elegyhez kapcsolódik a tubarózsa. Na, itt pár óráig kínlódtam rendesen és ahogy ilyenkor lenni szokott, hiába mostam le magamról, ugyanúgy intenzíven éreztem. A vége felé rózsaszín gyerek Orbit rágógumi lett - ezt még a gyermekem is megerősítette. Számomra az egész egy nagy káosz. Jó pár óra elteltével egész elviselhető lett. Egyszerű epres vanília, amit lehet inkább feketeribizlis vaníliának kellene éreznem, de én mégis epresnek érzem.
Még hogy bársonyos vanília?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Még hogy bársonyos vanília?!