Mancera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2016. július 20.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: mandarin, angelika, körte, szegfűszeg, rózsabors, feketeribizli

Szívjegyek: rózsa, jázmin, néroli, tubarózsa

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma

illatvarázs*

2017. február 28.

Ó, angyalok az égben! Mit vétettem én, hogy ettől az illattól kellett szenvednem, amikor teszteltem? Esküszöm megszenvedtem vele!
Az indítás medvecukros-narancsvirágos rettenet, amit kis idővel úgy tűnik, hogy tompít a vanília, de nem! - mert a vaníliához meg az egész már eddig is bántó elegyhez kapcsolódik a tubarózsa. Na, itt pár óráig kínlódtam rendesen és ahogy ilyenkor lenni szokott, hiába mostam le magamról, ugyanúgy intenzíven éreztem. A vége felé rózsaszín gyerek Orbit rágógumi lett - ezt még a gyermekem is megerősítette. Számomra az egész egy nagy káosz. Jó pár óra elteltével egész elviselhető lett. Egyszerű epres vanília, amit lehet inkább feketeribizlis vaníliának kellene éreznem, de én mégis epresnek érzem.
Még hogy bársonyos vanília?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Még hogy bársonyos vanília?!