Mancera

Ár:   26 900 Ft és 44 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. június 28.

Ár:   26 900 Ft és 44 500 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Aki szereti a meggyet, annak nem okoz csalódást a Mancera különleges alkotása, a Wild Cherry. Aromás, kissé fanyar (nem kifejezetten édes) gyümölcsös koktél friss bergamottal és citrommal. Nyugodt, keleties ágyon nyugszik, néhányunkban mosoly közepette idéződik fel a Cherry Brandy illata. Egyedi, mégis bódítóan ismerős, jóérzéseket keltő illattal lep meg a leopárd mintás üveg.

Fejillat: bergamott, citrom, meggy
Szívillat: írisz, jázmin, pacsuli, vaníliavirág
Alapillat: mósusz, vanília

Yeticica

2020. augusztus 15.

Cherry Garrone. Oriási! 😂
Ha el tudok vonatkoztatni fiatal énem (meglehetosen rakoncatlan) pár (durván) átbulizott éjszakájátol a cserribrendi&barakclé szirupos titkos kódjától, ami a felnőttek világába jelentette a belépőt, akkor egy finom illattal találom magam szemben.
Az elejen eskudni mernek ra, hogy mandula, esetle mandulalikor is van benne, sot a kozepen is.
Amugy gárróneserri 😊
Nalam cseresznye fronton a Cliniquet semmi es senki nem tudja az orokos tronrol letaszitani ( na jo, talan csak Cersei Lannister 😉)
Abszolute 5 csillag. Mar csak a nosztalgia kedveert is. Johetne belole sok sok mili (Timi az en lelki orr-tarsam, ezt a csodas illatot is az O ajanlasata kostoltam— kosziiiii!)

Up: hát bizony o is belépett az örökös trónörökösök csarnokába, mert elni nélküle lehet, de minek. Minel többet hordtam hűvösebb napokon, annál inkább megkedveltem, és jobban kiereztem benne a heliotrop puhasagat. Imádom, hogy egész napos illat, és, hogy a téli dzsekim teljesen beitta az illatát.
Hátulütője, hogy ha a rendőr megállít autóval, kizárt, hogy elhiszi, hogy dehát értse mán meg biztosur, hogy én nem fogyasztottam szeszesitalt, az összes apró szentekre esküszöm! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Cherry Garrone. Oriási! 😂
Amugy gárróneserri 😊

Nina29

2020. május 22.

Magamnak vettem,de a férjemé lett..vagyis enyém is. De rajta jobb :) Nagyon kellemes finom illat, még este is éreztem rajta. És neki is tetszik.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Timi8

2019. június 2.

Update.: esős napokon eszméletlen fini!

Nekem nagyon bejön!!! J.del Pozo in Black, Clinique Aromatics Black Cherry vonalvezetű illat, de valòban ott a La Petit Robe Noire-"beütés" is, de egyedibb megfogalmazásban. Mély, telt, bársonyos illat. Attòl függetlenül, hogy több hasonlòt is fel tudok sorolni, számomra mégis különleges hiszen soha sem jön szembe velem ilyen illat (pedig szìvesen érezném akár másokon is) Tartòs, intenzìv, nem érzem tucatnak. Számomra tökéletes! Örülnék egy üvegnek ebből, kìvül-belül mutatòs kis darab, meg kell hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Update.: esős napokon eszméletlen fini!

aidanne

2016. október 5.

Szamomra eleg nagy csalodas. Meghozza azert mert Mancera nem tudott most ujat alkotni. Annak idejen a Guerlain haz alkotta meg ezt az illatot es hozza az erzest, ami nem mas volt mint a La petite robe noir. Egy az egyben LPRN. Mancera max igenyesebb kivitelezesben tette meg ugyan ezt. Igazi cseresznyes kezdet hasonlo puderes veg. Semmi maradando. Semmi extra. En viszont mar kileptem a La petitek vonzasabol igy ez sem lett maradando a szamomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance