Mancera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2018. június 24.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Csodás, selymes frissesség tele krémes citrusokkal, almával és barackkal. Mindenkor könnyen viselhető, örömfuvallatokkal teli Földközi-tenger partvidéki csemege. Romantikus és fényűzően bársonyos.

Fejillat: citrus

Szívillat: alma, barack, fekete ribiszke, ibolya

Alapillat: cédrusfa, mósusz

Mancera Wild Fruits fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2021. április 24.

Két okból szeretem nagyon ezt az illatot.. az egyik, hogy egy olyan, alapvetően gyümölcsös illat, ami mellőz minden túltolt édességet, ennek ellenére van benne egy olyan édeskés alap, ami támpontot ad az egyébként friss, élénk illatnak.. fanyarnak nem nevezném, inkább egy frissen, épp jó időben szüretelt gyümölcs jut róla eszembe..
A másik a Creed SMW illatához viszonyuló hasonlósága, ami illatvilágában egyértelmű, de ez esetben a gyümölcsös túlerő egy másik útra tereli az illatot.. itt megint ízlés fog válogatni, hogy melyik tetszik, de alternatívának kiváló a Wild Fruits.. (az SMW klónoktól azért messze áll hasonlóságban, de minimum egy újragondolást mutat a Creed illatra vonatkozóan).
Nem fog mindenkinek tetszeni, ennek ellenére érdemes próbát tenni vele, mert a mai illatokat figyelembe véve egy nagyon egyedi illat kerekedik belőle.. aki keresi az efféle tavaszi-nyári különlegességeket, számukra különösen ajánlom. Unisex illat és biztos vagyok benne, hogy ez az illat nagyon mást mutat női és férfi bőrön.. (rajtam mégis inkább férfiasnak mutatkozik)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

Rhodesian Ridgeback

2019. július 31.

Friss, zamatos gyümölcsök (főként citrusok egyvelege. Kedvem lenne ebbe az illatba beleharapni. Szikrázóan élénk, vibráló. Van egy maszkulin jellege, ezért nőkön nagyon nehezen tudom elképzelni. Tavasztól kezdve, nyáron át, még ősszel is imádom, mert könnyű és kényelmes viselni. Nem szúr, nem bánt, és egész nap velem van. A feledhetetlen nyári emlékeket hozza vissza. Csodás darab. Kissé emlékeztet a SMW-re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

mikkamakka75

2018. június 11.

Tokàtòl bokàig bejàrtam màr a Földközi-tenger partvidèkèt (ld. felvezető szöveg), de nem rèmlik, hogy az bàrmikor, bàrhol is dohos citrom plusz szàraz cèdrus kombòtòl illatozott volna. Az illat maga nem rossz (mondjuk nem is jò..), csak èppen se nem vad, se nem gyümölcsös, se nem vadul gyümölcsös, pedig a neve alapjàn azért valami ilyesmit vàrtam volna.. Fèrfibőrön egyèbkèt ugyanolyan unalmas kis valami, mint rajtam. Közepeske..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

Villango

2018. február 26.

Egy nagyon kedves km-es hölgytől van egy 10 milis mintám. LB illathoz hasonlot keresek a niche kategoriaban. Ő az az illatvilag amit keresek,de tul gyumolcsos,tul nőcis,tul csajos. Szeretnék vmi fanyarabbat,valszeg maradok a Montale-nàl (capri). Amugy nagyon tartos nagyon finom,igazi minosegi illat,az extra noies noknek,de az mar nekem tul mesterkelt kategotia. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Szirisz

2017. április 3.

Az rendben,hogy uniszex,de rajtam férfiillata van és ezért annyira nem rajongok...Semmi extra,egy ilyen parfümtől többet vártam volna.Mondjuk ha tengerparton laknék,elfujkálnám magamra,de így....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Eszmeralda

2016. november 16.

Imádom, ez lesz a nyári illatom, ha elfogy a Soleil De Caprim. Órákig SDC illatot éreztem a kézfejemen amikor fújtam rá barátnőm parfümjéből, amit mellesleg az anyósától örökölt meg , mert úgy kapta és nem tetszett neki. Bárcsak nekem is ilyen anyósom lenne! :) Nem ilyen van, na mindegy ! :))))))))))))) Imádom a SDC is csak az nem olyan tartós. Nagyon olajos és valószínű, hogy ezért van az hogy hétfőn volt vele a nagy találkozás és még most is érződik a kesztyűmön. Már nem SDC de most is nagyon jó. Próbáljátok ki, nagyon különleges! Bár mondjuk nyári illat... 10 pont :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

tolerans

2016. július 11.

Szerencsére csak mintát vettem, mert rajtam egy nagyon kis tucat citromos illat lett belőle.
Leginkább gyerekorom légfrissítőire emlékeztet, semmi sem jön elő a niche parfümtől elvárható különlegességből. Sajnos semmi gyümölcsösség sem alakult, nem is nagyon változott rajtam, maradtak végig a fej jegyek Legalább nem tartós (amennyiben ez egyáltalán pozitívum), gyorsan eltűnt. Azt a 2-3 órát meg kibírtuk egymással. Még talán megpróbálom egyszer kánikulában, hátha....

Kap még egy csillagot, a nagy melegben kellemes citrom fagyis illata lett, pont jól esik az orrnak a hőségben. Szóval közepesből egy gyenge 4-es lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

2014. szeptember 9.

Valóban a S.d.C. - Light Blue illatkategóriájába illeszkedő illat. Az első 1-2 percben majdnem olyan mint a LB, de kevésbé fanyar a citrusossága, picit gyümölcsösebb, puhább. Aztán pedig fokozatosan a citrust kicsit lenyomva inkább a gyümölcsök jönnek elő, rajtam az ibolya virágossága is jól kiérződik, és ebben a fázisban (kb. 3-15 perc) már jobban hasonlít a S.d.C.-ra mint a LB-ra. Utána már ott a fásság is, ami kb. fél óra után rajtam kialakul az alma és barack citrusos felhanggal, száraz fás alapon, és rajtam egyre csak fásabb, szárazabb, 'uniszexebb' lesz. Egyébként is uniszex illat. Annyira kiemelkedőnek nem találom, de finom, kellemes nyári illat, kiemelkedő tartóssággal.
Hajasbaba, szerintem ne aszerint válassz parfümöt, hogy mások szerint mi illene az alkatodhoz. Hanem aszerint, hogy neked mi tetszik (mégpedig a saját bőrödön, nem máson vagy a blatteren), mi az amivel azonosulni tudsz, mi illik a hangulatodhoz, személyiségedhez. Egy illatot nem lehet beskatulyázni úgy, hogy csak ilyen és ilyen kinézetű emberekhez illik, ugyanígy nincs helye szerintem általában a kor szerinti beskatulyázásnak sem. Azt viseld ami tényleg te vagy, és nem mások szerint, hanem magad szerint. Ha a citrusos nem működik együtt veled, nem érzed az igazinak, akkor keresgélj másfelé. (De citrusos kategóriában is bőven van illat ezen az illattípuson kívül is, valószínűleg találsz majd olyan citrusos illatot is ami tetszeni fog magadon.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

hajasbaba

2014. szeptember 7.

Nagyon régóta keresek valami citrusos-gyümölcsös-aquás parfümöt nyári kánikulákba. Ez az illat mennyei, megfelelő férfiakon is el tudom képzelni. Van benne egy kis Soleil de Capri, de míg az csak savanykás citrom rajtam, ez annál több, citromhab gyümölcsökkel megszórva. Azonban, míg az előbbi egyáltalán nem működött a bőrömön, még ez sem az igazi.
De rajtam sajnos valahogy nem működnek a citrusos parfümök, ami furcsa, mert alkatomhoz, megjelenésemhez mindenki ezeket ajánlja (világos bőr, sötétszőke haj, kimondottan vékonyka testalkat). Talán pont ez lenne a baj, hogy nem vagyok déli szépség...?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.