Mancera

Ár:   29 410 Ft és 51 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chamo, Módosítva: 2020. február 11.

Ár:   29 410 Ft és 51 900 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2014.

Fejjegy: szicíliai bergamott

Szívjegyek: bolgár rózsa, ibolya, pacsulilevelek

Alapjegyek: borostyán, bőr, tölgymoha, guajakfa, pézsma

♂ Mancera Wild Leather - fújós
Ár: 1400 Ft - 5 ml /// 2400 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

chamo

2020. október 12.

2 in 1. Meglepetésemre egy abszolút nem lineáris illatot kaptam. A még nagyobb meglepetésemre a leszáradáskor a Dunhill Icon Absolute és a Dunhill Icon illatok jutnak eszembe, így ezek megvásárlását is kihúzhatom a listámból. Ennek a tartóssága meg hát finoman szólva is agyoncsapja mindkettőt.
Az első 5-6 óra erős medicinális bőr és rózsa, én mást nem is nagyon érzek, nem mintha kerestem volna :) Zöld, medicinális, agresszív. 5-6 óra múlva kezd szétesni ez a medicinális akkord, és akkor bukkan elő egy új illat, amit említettem az elején. Kevésbé agresszív, már-már szofisztikált, nyugatias illattá alakul. Eddig az a top1 Montale bácsitól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.