Mancera

Ár:   32 870 Ft és 58 820 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chamo, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   32 870 Ft és 58 820 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2018.

Fejjegyek: indiai tubarózsa, illatcserje, barack, bergamott

Szívjegyek: jázmin, narancsvirág, pacsulilevél

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma

Ár: 24000 Ft + szallitas , Eladó: Currypie
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen a belvarosban, elore utalas utan posta vagy foxpost

Verona5

2020. június 9.

Nem érzem annyira vadnak és halálos csábítónak / mérgezőnek, mint ahogy azt a neve sugallja. Vad piton? Hol is?
Kellemes, jól hordható virágos illat, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

Kellemes, jól hordható virágos illat, semmi extra.

Nina29

2020. május 22.

Férjemen finomabb mint rajtam :D Nagyon kellemes illat,de semmi extra. édes-vaníliás kicsi citrus és virág.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

melike_0817

2020. május 22.

Az illat eleje nagyon harsány, citrusos, nekem kicsit tolakodó, azonban idővel hihetetlen átalakuláson megy keresztül. Egyre kifinomultabb és kellemesebb virágillattá változik, enyhe vaníliás-édeskés alappal. A tartósságára sem lehet panasz. Szép, de számomra nem egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.