Mango

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Virágos-fás illat

Összetétel: ribizli, rózsabors, frézia, liliom, pézsma

A Mango Adorably érzéki, ugyanakkor erőteljes. A neve szó szerinti fordításban annyit jelent „imádni való”. Főleg a fiatalabb korosztály számára ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pearldiver66

2018. szeptember 25.

Én kaptam egy 40 ml.t csak úgy ajándékba,de beleszeredtem ebbe a csodás illata, teljesen a magaménak érzem. De hol lehet ezt megveni ????? Egy friss üde fűszeres , gyümölcsös, fás illat,ami totálisan levett a lábamról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

gyik

2012. december 4.

Nagyon különleges, nagyon tartós, fűszeres illat, de nem émelyítően. Kimondottan alkalmi és semmi esetre sem tizen- vagy huszonéveseknek való illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.