Mango

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2002

Illatkategória: orientális-virágos

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nyarigabi

2014. március 1.

Nagyon szerettem évekkel ezelőtt. Ma már nem fújnám magamra, de 20 évesen nagyon tetszett. Fiatal lányoknak még most is tuti, van benne valami különleges, Vajon lehet még kapni? 4 pont, mert nekem nem volt tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

Eszter a panda

2014. február 24.

Imádom! Még régen vettem egyszer a Rossmanban a 10 ml-s változatát, ami persze gyorsan elfogyott és azóta sajnos sehol nem láttam. :( Viszont pár hete sikerült ebay-eznem egy 50 ml-eset. Nagyon szeretem az illatát, aránylag tartós is. Nagyon kis üde, fiatalos illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.