Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ginaaa91, Módosítva: 2016. február 13.

Lelőhely:   külföld

Limitált kiadás

2 árnyalatban kapható.

Lina14

2017. január 21.

egy barátnőmtől megkaptam az arany árnyalatot, ami nagyon klassz kis tus, szép a fénye, fel lehet vele dobni a sminket egy-két vonással. mondjuk úgy általában igaz a csillámos sminktermékekre, hogy sosem tűnnek el teljesen az életünkből, ebből is találtam az arcomon 3 nap elteltével, pedig minden nap legalább 3 termékkel tisztítottam az arcom, de ez a glitterekkel jár

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

pmarcsi

2013. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezeket a kis tusokat, akármilyen sminket fel lehet dobni velük. Én általában fekete tusvonalat húzok, és ezt turbózom kicsit azzal, amelyik éppen jobban passzol az összképhez. Mindkettő tartós, szóval jár az öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.